قوانین مَل‌مَل

کلیه کاربرانی که قصد عضویت و استفاده از خدمات  مَل‌مَل را دارند، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت کنند. عضویت در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.

بند ۱

هر کاربر مجاز به ساختن یک حساب کاربری است. شرط اصلی عضویت در سایت و ساخت حساب کاربری، داشتن شماره تلفن همراه معتبر و سن بالای ۱۶ سال بوده و عضویت در سایت به منزله پذیرش مفاد قوانین مَل‌مَل می‌باشد.

تبصره ۱

 • مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات فوق با هویت واقعی عضو بر عهده خود افراد است.

تبصره ۲

 • مسئولیت حفظ امنیت اطلاعات حساب کاربری از جمله نام کاربری و رمز عبور به عهدۀ کاربر است و مسئولیت همۀ فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری مذکور انجام شده و می‌شود به عهدۀ کاربر خواهد بود.

بند ۲

در صورت ثبت درخواست، لغو درخواست برای کاربر تا قبل از حرکت خودروها از مرکز امکان‌پذیر است و پس از آن به منزله‌ی پذیرفتن هزینه‌های مربوط به لغو درخواست می‌باشد.

تبصره ۱

 • در صورت معتبر نبودن اطلاعات وارد شده و عدم امکان برقراری با کاربر، مرکز تماس می‌تواند آن درخواست را لغو کند.

تبصره ۲

 • درخواست سرویس تا قبل از تائیدیه مرکز تماس فاقد اعتبار است و مل‌مل هیچگونه مسئولیتی پیش از آن برعهده نمی‌گیرد. بنابراین نسبت به صحت اطلاعات وارد شده دقت فرمایید.

بند ۳

هزینه کلیه خدمات خشکشویی مَل‌مَل براساس نرخ درجه ممتاز مصوب اتحادیه خشکشویی تهران می‌باشد.

تبصره ۱

 • نرخ خدمات موجود در سایت و برنامه موبایل برای لباس‌های ساده و معمولی بوده و لباس‌های خاص در آن لحاظ نشده است. در خصوص این دسته از لباس‌ها قیمت نهایی در محل تحویل کالا محاسبه و به کاربر اعلام خواهد شد.

تبصره ۲

 • کاربر تقبل می‌نماید در مقابل پرداخت نرخ مندرج در این قبض، کالای مذکور را دریافت نماید و در صورت عدم پرداخت، کالا به خشکشویی مَل‌مَل عودت می‌شود.

تبصره ۳

 

 • اعتبار قبض صادر شده، از تاریخ دریافت، یک ماه بوده و پس از آن فاقد اعتبار است و هزینه‌های مربوط به انبارداری به عهده کاربر خواهدبود.

بند ۴

در هنگام تحویل البسه خود به همکاران مَل‌مَل، جیبهای آن را شخصاً بازبینی فرمایید، در غیر این صورت خشکشویی مَل‌مَل هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت.

تبصره ۱

 • خشکشویی مَل‌مَل نسبت به تغییر رنگ پارچه‌های رنگین و کوتاه شدن بعضی از پارچه‌های متفاوت که شستن و اتو کردن آن ها نیازمند مراقبت ویژه است هیچگونه مسئولیتی ندارد مگر اینکه کاربر در موقع تحویل نکات لازم را به متصدی اعلام نموده که در درخواست درج گردد، در غیر این صورت خشکشویی مَل‌مَل از هر گونه مسئولیتی مبرا می‌باشد.

تبصره ۲

 • اگر در هنگام خشکشویی خسارتی به کالای شما وارد شود، خشکشویی مَل‌مَل خسارت وارده را به طور عادلانه جبران خواهد کرد که در هر حال، بیشتر از نصف بهای روز اول کالا، یا ۱۰ برابر مقدار دستمزد نخواهد بود.

بند ۵

زمان تحویل کالا هنگام صدور قبض مشخص و به کاربر ارائه می‌گردد. چنان‌چه تغییری در این زمان بوجود آید اطلاع رسانی و هماهنگی‌های لازم با کاربر توسط مرکز تماس صورت خواهد گرفت.

تبصره ۱

 • دارنده قبض، صاحب کالا شناخته خواهد شد بنابراین توصیه می‌شود در نگهداری این قبض دقت فرمائید.

تبصره ۲

 • هنگام تحویل و دریافت کالای خود، تعداد آن را با تعداد مندرج در قبض صادر شده تطبیق دهید زیرا بعداً هیچ‌گونه ادعایی پذیرفته نمی‌باشد و خشکشویی مَل‌مَل تعداد کالا مندرج در این قبض را که به امضای متصدی رسیده باشد ملاک قرار می‌دهد.

تبصره ۳

 • زمان و مکان تحویل کالا پیش از ارسال با کاربر براساس اطلاعات داده شده هماهنگ خواهد شد. لطفاً نسبت به ورود اطلاعات دقت فرمایید.

تبصره ۴

 • هنگام تحویل، کالا­ها را از نظر صحت، تعداد و کیفیت خدمات شخصاً کنترل فرمائید. پس از تحویل کالا خشکشویی مَل‌مَل هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت.
اسکرول