درباره مَل‌مَل

مل مل

معرفی
پس از سال‌ها کسب تجربه و تخصص در امر خشکشویی و لباسشویی، مَل‌مَل بصورت مستقل در سال ۱۳۸۸ کار خود را در تهران آغاز نمود. گروه مَل‌مَل با وجود داشتن چندین شعبه و کارگاه خدمات، در سال ۱۳۹۶، شعبه اینترنتی خود را نیز جهت افزایش رفاه حال مشتریان و تسهیل ارائه خدمات دائر نمود. مزیت اصلی گروه مَل‌مَل تخصص و کیفیت بالا است که همواره قابل مقایسه است.

هدف

هدف اصلی مَل‌مَل ارائه بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات، در کوتاهترین زمان ممکن و مطابق سلیقه مشتری است.

روش

علاوه بر امکان مراجعه حضوری به شعب مَل‌مَل جهت استفاده از خدمات، امکان سفارش از طریق تلفن، سایت و یا اپلیکیشن مهیا است. در صورت سفارش غیرحضوری، همکاران مَل‌مَل جهت دریافت البسه و اقلام دیگر، در زمان ترجیهی شما به آدرس مورد نظرتان مراجعه نموده و پس از جمع‌آوری رایگان و انجام خدمات، سفارشات بصورت دسته‌بندی مرتب درخواستی در زمان و مکان ترجیهی شما تحویل داده می‌شود و درصورت رضایت شما، هزینه در محل بوسیله دستگاه پوز اخذ می گردد.

معرفی دوستان

در جهت گسترش خدمات و ارائه مطلوب و با کیفیت به جمع وسیع‌تری از مخاطبان، در صورت رضایت از کیفیت خدمات، با معرفی مَل‌مَل به دوستان و درج شماره همراه معرف، هر دو مشتری عزیز مشمول تخفیف تا ۲۰% در اولین سرویس بعدی می‌شوند.

مزیت مَل‌مَل

همانگونه که گفته شد، مزیت اصلی گروه مَل‌مَل تخصص و کیفیت بالا است که همواره قابل مقایسه است. علاوه بر کیفیت، سهولت استفاده از خدمات برای مشتریان از اولویت بالایی برخوردار است.

مناظق تحت پوشش

اسکرول